Alarko Carrier Sektörünün İtibarlı Markası Seçildi

AlarkoCarrier TheONEAwards3İklimlendirme sektörünün öncü şirketlerinden Alarko Carrier, bu yıl ikinci kez gerçekleştirilen “TheONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında, ıklimlendirme sektöründe birinciliği elde etti.
Marketing Türkiye ve Akademetre’nin, 36 sektördeki şirketlerin itibar ve marka performans ölçümü endeksini hazırladığı çalışma sonucunda; Alarko Carrier, kendi sektöründe marka değerini ve itibarını en çok artıran kuruluş seçildi.


Ocak’ta yapılan ödül törenine, şirketi temsilen Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hırant Kalataş ile Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüdai Öztürk katıldı. Törende, bu başarının paydaşları olan, markanın tanıtım ve iletişim çalışmalarına destek veren reklam, halkla, ilişkiler ve dijital iletişim şirketlerinin temsilcileri de hazır bulundu. Konuyla ilgili bilgi veren Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, “Alarko Carrier, Türkiye genelinde marka bilinirliği, yakından tanınma, güven duyulma, farklı olma, tavsiye edilme, ticari faaliyetlerin desteklenmesi, sosyal sorumluluk çalışmaları ile iletişim ve reklam kampanyalarının beğenilmesi kriterleri üzerinden yapılan araştırmada, iklimlendirme kategorisinde liderliği elde etti. Bu liderliğin, tamamen halkın tercih ve görüşleri sonucunda elde edilmesi, aldığımız ödülü bugüne kadarkı ödüllerden farklı ve anlamlı kılıyor. Türkiye genelinde yürütülen çalışmadan elde ettiğimiz sonuç, bizi daha da iyilerini üretmeye, yaratmaya teşvik ediyor. Alarko Carrier markasını sektöründe liderliğe taşıyan halkımıza teşekkürlerimizi sunuyor, bu başarıda payı bulunan tüm Alarko Carrier mensuplarını, reklam ajansımız Marka ve iletişim danışmanlığı hizmeti aldığımız A&B İletişimi gönülden kutluyorum.” dedi.

Otomasyon Dergisi - 08.02.2016

email 16 1  iletisim@acarklima.com - _0-(224)-452-23-80